LabView Fan Group
aplikuj!

Spotkania koła w semestrze zimowym 2019/20 w każdy wtorek o 18.00. Serdecznie zapraszamy!

budynek E-1, s. 107

Rekrutacja

Fajnie, że tu dotarłeś :-)

Na początek wielkie CZEŚĆ! Poniżej garść informacji o Kole i tym co się w nim dzieje:

 

Kim jesteśmy?

Koło naukowe LabVIEW Fan Group działające przy KMEiF gromadzi osoby połączone pasją odkrywania technik tworzenia oprogramowania akwizycji i przetwarzania informacji w oparciu o środowisko LabVIEW.

 

Co robimy?

W ramach spotkań prowadzone są szkolenia z technik programowania w języku G, rozszerzające wiedzę zdobytą w ramach zajęć organizowanych przez Katedrę. Dbamy także o rozwój osobisty każdego z członków, umożliwiając przygotowanie teoretyczne oraz przystąpienie do certyfikacji.

 

Co oferujemy?

Po pierwsze wspieramy się wzajemnie w rozwijaniu zdolności programistycznych w środowisku LabVIEW oraz TestStand. Mamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, który jest aktualnie na topie jeśli chodzi o rynek. Koło umożliwia także najważniejsze - nawiązanie kontaktu z pracodawcami. Do wielu ofert pracy i praktyk mamy dostęp jako pierwsi.

 

Kogo poszukujemy?

Ludzi, którzy chcą zacząć swoją przygodę z LabVIEW oraz tych już programujących, chcących poszerzać swoją wiedzę w tym kierunku. Idealny kandydat powinien potrafić pracować w grupie (lub chociaż wyrazić taką chęć :-) ).

 

Jak aplikować?

Wyślij maila na adres kontakt@lvfg.pwr.edu.pl o tytule "LabVIEW Fan Group REKRUTACJA" zawierającego:

- kilka słów o sobie (imię, nazwisko, kierunek i rok studiów, specjalizację, itp.)

- na jakim poziomie zaawansowania jesteś jeśli chodzi o programowanie w LabVIEW?

- co możesz wnieść do Koła?

- czego oczekujesz od Koła?

 

Jeśli powyższe informacje to za mało i nadal się zastanawiasz czy przystąpić do szeregów LabVIEW Fan Group, wyślij maila z wątpliwościami również na adres kontakt@lvfg.pwr.edu.pl.

© 2011-2020 LabVIEW Fan Group